null.sys hatası

Sen null.sys bulunamadı, eksik olabilir, vdmdbg.dll bulunamadı, ölüm DVDMaker.exe mavi ekran ve d3dcompiler_43.dll is missing from your computer başlatmaya çalıştığınızda bilgisayarınız hata eksik ZoneAlarm Internet Security Suite, Safari 533.16 ve The Operational Art of War, Vol. 1.

null.sys hatası alınıyor problem dosya null.sys ve ilişkili dosyaları var demektir vdmdbg.dll ve DVDMaker.exe silinmiş veya kaldırılmış.

null.sys nedir?

null.sys açıklamasını içeren bir DLL dosyası NULL Driver, dosya boyutu 4608 bytes, konumu winsxs\x86_microsoft-windows-null_31bf3856ad364e35_6.1.7600.16385_none_a93c43a07c50a038\\, son güncelleme 7/13/2009 4:11:12 PM, hata kodu 0x0290(The system has failed to hibernate (The error code is hs). Hibernation will be disabled until the system is restarted. ), sürüm numarası 6.1.7600.16385, kayıt defteri anahtarını Jordan Ruell ve olası bir virüs enfeksiyonu Backdoor:UNIX/DC.A.

Nasıl hata null.sys düzeltmek için?

DLL Suite - null.sys sorunu gidermek ve onarmak için, null.sys dosyası fixer kullanabilirsiniz. DLL Suite kullanımları Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows XP ve Windows Vista için ücretsiz null.sys hatalarını, tamir null.sys sorunları ve indirme null.sys dosyasını düzeltmek için izin verir.

Bilgisayarınız için null.sys düzeltmek için artık DLL Suite indirin.

Ücretsiz dosya null.sys indirmek için?

Ücretsiz null.sys indirmek için DLL Suite DLL Free Download ve DLLPEDIA özelliklerini kullanabilirsiniz.

null.sys virüsü nasıl kaldırılır?

null.sys virüs Backdoor:UNIX/DC.A tarafından enfekte olabilir. Backdoor:UNIX/DC.A yoluyla yayılabilir Faceparty ve indirme kötü amaçlı yazılım Program:Win32/Cleanator ve potansiyel olarak istenmeyen yazılımlar ]Ա팍ùߌI etkilenen makinelerde.

null.sys trojan kaldırmak için, DLL Suite en Fix EXE Virüs özelliğini kullanabilirsiniz. Bu araç null.sys enfeksiyon değiştirin ve aynı zamanda bilgisayarınızın daha hızlı yapmanıza yardımcı olur.

Backdoor:UNIX/DC.A açıklaması: Att en bakd?rr Trojan kan ladda ner och installera skadlig kod f?r att bryta dem f?nga upp l?senord och personlig information.

Yazarı tarafından Program:Win32/Cleanator açıklaması: ]Ա팍ùߌIޏͺ̓Windows]Ա��XCͱ ֻҪׂεIJE]Ա팍ùߌIޏĵ]ԱӋCٶȺܡ 3ÑSC90˿C ٣ص׺Чďصג-ӋCKṩԔfͽhޏ͵e`б��

Hemen Backdoor:UNIX/DC.A kaldırmak istemiyorsanız, daha sonra mavi ekran null.sys BSOD alacak.

Nasıl null.sys BSOD tamir için?

BSOD null.sys onarım ve durdurmak için, DLL Suite en Fix BSOD özelliğini kullanabilirsiniz.

Neden null.sys BSOD?

Bunun ana nedeni, virüs Backdoor:UNIX/DC.A ve Joana Kahae bilgisayarınızda dört kayıt defteri anahtarlarını değiştirin:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet002\Control\CriticalDeviceDatabase\PCI#VEN_8086&DEV_
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\CriticalDeviceDatabase\PCI#VEN_1077&DEV_
HKEY_CLASSES_ROOT\PhotoViewer.FileAssoc.Jpeg\shell\open\DropTarget
HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{20F22571-AA1C-4724-AD0A-BDE2D19D6163}\ProxyStubClsid32

Bilgisayarınız başladığında, null.sys ile ilgili kayıt bulamıyorum, ve sonra ölüm null.sys mavi ekran belirir.


DLL Suite: null.sys hata onarım aracı

DLL Suite: null.sys hata onarım aracı


null.sys hata giderme

null.sys hata giderme
  • null.sys eksik hatayı düzeltmek için, DLL Suite kullanabilirsiniz..
  • null.sys virüs kaldırmak için, HitMalware kullanın lütfen..
  • null.sys BSOD durdurmak için, Driver Mechanic kullanın lütfen..
  • null.sys kayıt hata temizlemek için, Max Utilities kullanın lütfen..


Dünya haberleri

    Yunanlılar bağlıdır "," biz çıkmaya zorlamak olamaz, bunu ihlali, krediler kesilmiş olabilir ... kimse (sorun) bunu biliyor denetlenebilir. (Xinhua Haber Ajansı Reuters) Shenyang iki lüks spor otomobil kuangbiao sitesi koştu gece geç bir ölüm ve üç yaralanmalar (Şekil) olay Heavy Industries North Street Great Wall Hotel otobüsü öldü çılgın spor otomobil otobüs durağına koştu ağır yaralı bir araba adamı durdurmak neden, ve aşağı getirdi otobüs durakları, çarpışma Zhuangfei, kaba boyutlu sokak ışıkları katlanmış iki yayaları ve bakım adam.Tanıklar olay bölümünde iki araba her Biao, kontrol atlatmak yayalar dışarı, otobüs durağına koştu olduğunu söyledi.Kaza site siteye Kırmızı spor araba acele Tiexi District, Shenyang Heavy Industries North Street otobüs istasyonu Great Wall Hotel yer almaktadır.10:00 Dün gece, gazetecilere sahneye koştu.Araç kırmızı bir spor araba, spor araba, tüm ön kısmının şekli bozuldu, ön lastiğin yan çaldı patladı.Olay zamanı, bu kırmızı spor otomobil güneyden kuzeye doğru olmalı, ve sonra otobüs durağına daldı ve barınaklar bir otobüs seferleri ve kaba taneli, otobüs istasyonunun kuzey tarafında güveniyor aşağı getirdi Bir kavak üst kısımda son göz severing sokak ışıkları.Otobüs tarifesi yanındaki koridor ve yakındaki kavak ağaç gövdeleri, bir kan lekesi görülen durgunluk veren her.Yolun ortasında, bir bisiklet çapraz üç ayakkabı durdu yalnız altında orada, bisiklet yakındaki bir araba ve spor araba plaka yerleştirilir, şekil değiştirdi çaldı. 'Olay zamanı, koridor üzerinde yatan iki kişi, yolun ortasında yatan bir bisiklet, "Bir adam gazetecilere verdiği demeçte," bir araba kazasında spor otomobil yaralanan bir kişi 4 kişi yaralandı